Святкування Дня Перемоги

Місце проведення заходу:
КЗ ПДНЗ
Опис:

08 травня 2018 року в нашому закладі було проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги. На кожній групі в Куточках народознавства оформлено міні-музеї «9 Травня – День Перемоги».

В середніх та старших групах на заняттях, вихователі ознайомили дітей з сумними та гіркими днями Великої Вітчизняної війни. .

/Files/images/den_peremogi_biblioteka/P5088737_.JPG

Діти старшої групи «Веселка» з вихователем Осетровою Т.І. здійснили цільову прогулянку-екскурсію до бібліотеки-філіалу №4, де ознайомилися з легендами про квітку мак, як вона стала символом пам’яті та примирення. Дошкільнята переглянули слайди «Памятаємо, перемагаємо» та на майстер-класі, який провели працівники бібліотеки, самостійно виготовили квітку червоного маку, яку зможуть прикріпити на свій одяг в урочистий день.

/Files/images/den_peremogi_biblioteka/P5088753_.JPG