Рекомендації для батьків з розвитку музичних творчих здібностей у дітей.

Музика сприяє розвитку пам'яті, увазі, знімає стреси, активує роботу правого та лівого півкуль мозку, добре сприяє на розвиток художніх та розумових здібностей. Можливо у вашої дитини є талант до музичних здібностей, скористуйтесь рекомендаціями, розкрийте ці здібності та розвивайте їх.
  1. В ранньому віці придбайте музичні Інструменти, щоб дитина змогла співати під музику.
  2. Слухайте гарну музику - класику, фольклор, традиційні дитячі пісні.
  3. Якщо дома є комп'ютер, можна придбати програму, з допомогою якої дитина могла сама складати та записувати музику.
Відвідуйте разом з дитиною симфонічні концерти, музичні театри.
  1. Придбайте дитині систему Караоке та мікрофон.
  2. Не карайте дитину за безлад в кімнаті, якщо це пов'язано з творчою роботою, вона ще не закінчена.
  3. Обладнайте дитині кімнату, або її частину для творчих занять.
  4. Відповідайте терпляче та відверто на всі питання дитини.
  5. Надайте можливість дитині демонструвати свої творчі успіхи.
Показуйте дитині те, що її кохають такою, яка вонан є, а не за успіхи.
  1. Спонукайте дитину до фантазії, вигадування різноманітних історій.
  2. Хваліть дитину за успіхи.
  3. Розвивайте у дитини позитивне сприйняття своїх творчих здібностей.
  4. Придбайте матеріал для театральних вистав, лялькових театрів, щоб дитина змогла розвивати свою уяву, пам'ять, вміння перевтілення.
  5. Починайте кожен день дитини зі співу улюбленої пісні.
  6. Користуйтесь піснями ,як засобом одержання інформації.
  7. Добре, якщо діти під музику танцюють і маніпулюють з предметами.
  8. Організовуйте регулярні прослуховування музики, знайомте дітей з різними жанрами і стилями музики.
Обігруйте п'єси за мотивами відомих казок, або дитячих книг
  1. Акцентуйте увагу на зовнішніх проявах настрою персонажів художніх творів, зображених на ілюстраціях, що дозволяє розуміти не тільки літературних персонажів, але і один одного.
  2. Стимулюйте самостійність дитини.

/Files/images/velikden/foto/поради батькам.jpg /Files/images/velikden/foto/изображение_viber_2020-04-15_19-19-59.jpg